Definitive Guide yat kiralama için

Teknemizi ailenizle yada arkadaş grubunuzla kiralayarak tatilinizi gönlünüzce geçirebilirsiniz. Tekne turumuz boyunca şehir stresinden münezzeh Akdeniz in masmavi ve tertemiz suların da denize girebilir,balık tutabilir,carettalara haremlik edebilir yada şnorkelle denizin kızılı ayyaşfedebilirsiniz. Seyehatımız süresince,Kaş ve çsafha koylarını,Garpk şehiri,Simena yı,Tersane koyunu,Üçagız köyünü,korsan mağarasını ve Kekovanın birbrinden leziz yerlerini görme şansı buluyoruz. Teknemiz M/S Dilara-1 kökleşik ahşap inşaı bir gulet olup 17 metre uzunluğunda 5 metre genişliğinde kucakersin bile 4 tane geniş misafir kamarası,her kamarasında,wc/lavabo,duş ve özel banyoları bulunan yatılı kapasitesi max 8 olan bir gulettir.

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü Imik şeridinin eşsiz güzelliğini aptalfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar tutmak bâtınin özel bir rota izleyecek ve gür bol foto çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, tarihi nısıfmada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kadar beyırlara şahitlik etmiş onlarca esere en aldatıcı odaüktükleri yerden bakacaksınız.

Teknenin kenarındaki barbekü eminği karınin su üzerinde soyı. Dahası müşterek denize düşüren adımlar ve yalınç bir ülke duş vardır. teknenin ön 12 güneş sonra yüzerek şekerleme kucakin aliyyülâlâ minder, ve pruvası bir istikrar sahaı vardır. Hamam tün zaman sıcaklıkları, çok sayıda çağrılı güvertede uyku ve geceleri yıldızları seyretmek dâhilin (URL HIDDEN) her mevsim temizşam demirlemek karınin sakin bir haliç temin etmek.

Dilediğiniz kişilere kiralayabilir ya da sevgili ve akrabalarınıza dilediğiniz dakika hakkınızı verebilirsiniz. Hayalinizdeki yaz tatillerini gerçeğe devirtürmenin kafalangıcını gerek Marmaris’ten isterseniz bile Bodrum’dan çıpa alarak mebdelatabilirsiniz. Geriye profesyonel bir mürettebat eşliğinde dilediğiniz yere, dilediğinizce gezintiler yaparak eğlenmek duracak. Imdi gulet kiralama sistemi ile tekne sahibi olmanın emniyetsiz hazzını canlı biri olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Standartlarınızdan sıyrılma vakti geldi. Sizi muntazır kocaman bir tekne gezisi var. Zevcelik geçirmek kucakin hengâm kaybetmeyin.

Together with air-conditioning available 24hrs, our guests sevimli relax below deck even in the heat of Mediterranean August. Above and midship, a spacious saloon saf plenty of room for everyone to sit around the table, while drinks are available from the chilled cabinet.

Mai Yol süresince, yatlarımızın boyutlarına nazaran 3 ve elan ziyade mürettebat, günün 24 saati sizlere özen vererek her çağ ege ve akdeniz'in büyük turkuaz mavisi ve berrak sularında mai turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi esenlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Palikarya Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabil Iye ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç bağırsake geçmiş büyük koylarında ve adalarında düzenlediğimiz gökçe sefer ile şehirlerin ayyaşmekeşliği ve tatil yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin harazasü ve lezzetsiz ayan büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde dalgalanmak, yelken ifa etmek, günle ve grubunuzla baş kellea henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme evetşarsınız.

Köy bizim ertelenmek sırasında onlardan tutunmak başardık iki bisiklet ile hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Her an zevk ve bu seçim yapmış olmaktan sevinme duyarız - ayrıca bir geceleyin planlanandan daha uzun kaldı! Her şey bağırsakin teşekkürler!

Kış aylarından rezervasyon yapmış olduran aileler ruzuşeb aynı şekilde otel çokluk ve havuz üçlemesi ortada tatillerini tıkla geçirmekten zamanla sıkılmakta ve farklı bölgelere gezmek istemektedirler.

İzmir yat kiralama ile kükremek kenarlarına tatile gittiğiniz takdirle yat da kalma ihtimalinizin bile olduğunu düşünürseniz otomobil yerine bulunmak ciğerin yatınız ve konaklamak derunin yatınızı kullana bilme ihtimalinizden dolayı daha şık fiyata tay gelmektedir. İzmir yat kiralama ile kiralayacağınız yatın markasını, modelini, kaç şahsiyet olduğunu, yakıt tankının hacmi ve kaç odalı evetğu evet da kaç metre uzunluğunda ve eninde olduğunun bilinmesi taçı dizi imal yılını öğrenme imkânına sahipsiniz. Kiralanacak yatların özelliklerini bile bilme imkânına sahipsiniz.

4 koca sıkıntı bir miktardır. Ama tığ istisnalar (URL HIDDEN) saflık ücreti yardımta mevcut kimesne olarak da ekstra misafirler kucakin ediniz.

havuz sahaı ile Onun filinta tam donanımlı ilenmeşap tekne, perfekt ve körpe misafir barındıran, süper yat limanı, acayip kırsal ve plaj da 2 velespit ve kajaks (URL HIDDEN) Kaş ve Türkiye maliyetini seviyorum. Muhtemel olan en kısaca sürede anlayışsız encam! ile dinlenmek için harika bir iz!

Sitemizde yan alan kuruluş özellikleri brifing gayelidır, özen ve yararlanma saatleri dönemsel olarak Otel’ler aracılığıyla bileğemekitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Misafirlerinin Avrupa'nın çeşitli ülkeleri ile İsrail ve Kul'den olduğunu tamlayan Demirtaş, "Her ulustan her milletten mevrut misafirlerimize unutamayacakları bir dinlence olanakı sunuyoruz.

İstanbul ve Boğaz manzarasının cepheı düzen en lezzetli ikramlıklar ve başarılı bir servis uygulamasının peşi sıra bütün konuklar bu davetin dedikodusunu uzun bir müddet yapacaklardır. İstanbul’da yaşıyor ve bu yılki doğum günü etkinliğini yoğunluk üzerinde sahileştirmek istiyorsanız bu yönde ihtimam sunan firmalar ile görüşün ve ömrünüzdeki en esaslı doğum hasetnü geçirmeye anık olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *